درباره پارچه سرای کریم

پارچه یکی از بخش‌های جالب زندگی روزمره ما است و در قسمت‌های مختلف می‌توانید آن را مشاهده کنید. پارچه سرای کریم که در سال ۱۳۷۰ افتتاح شد، عضوی از خانواده بزرگ توزیع‌کننده‌های پارچه در ایران شد.

ما در شهرستان خلیل‌آباد در استان خراسان شروع به کارکرده‌ایم و تاکنون هم در آنجا شعبه داریم. در ادامه مسیر بعد از سال‌ها تلاش و تجربه در حوزه فروش پارچه و کسب محبوبیت در بین مردم محلی منطقه کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن به فکر افزایش دسترسی برای مشتریان افتادیم.

در ابتدا شعبه‌های خود را افزایش دادیم ولی با مسئله‌ای جدید روبه‌رو شدیم؛ همه مشتریان ما به همهٔ مدل‌های پارچه در یک مکان دسترسی نداشت و این کار را برای ما و مشتریان سخت می‌کرد.

بعد از امتحان روش‌های مختلف، پا به عرصه فضای دیجیتال گذاشتیم. فضایی که می‌توانست تمامی مدل‌های پارچه را به‌صورت ۲۴ ساعته در اختیار کسانی که در سراسر کشور به پارچه نیاز داشتند قرار بدهد و از طرفی برای ما هم کار را آسان‌تر کرده و اجازه می‌دهد تا خدمت‌رسانی بهتری را برای مشتریانمان داشته باشیم.

در حال حاضر ما به‌عنوان یکی از پارچه‌فروشی‌های آنلاین در حال فعالیت هستیم و امیدواریم که بتونیم تجربه این‌همه سال کار در فضای فیزیکی را با در حوزه دیجیتال به کار ببندیم و هرروز خدمات و محصولات بهتری را ارائه دهیم.